Od początku działalności głównym założeniem studia mebli Master Kuchnie jest najwyższa jakość oferowanych produktów.

Każda realizacja dostosowywana jest do indywidualnych potrzeb, wymogów i pomysłu klienta oraz projektowana zgodnie z zasadami ergonomii.

Wzornictwo i rozwiązania, które proponujemy dedykujemy klientom ceniącym tradycję, przytulny i ciepły klimat, jak i również tym, którzy preferują nowoczesne formy i żywe kolory.

Różnorodność materiałów, odpowiedni dobór kolorystyki sprawią, że  zabudowa Państwa kuchni będzie nie tylko wizualnie cieszyła oko, ale także będzie bardzo funkcjonalna i wykonana zgodnie z oczekiwaniami.

Wykorzystanie najnowszych rozwiązań funkcjonalnych, nasza bogata oferta materiałowa i kolorystyczna, praktyka w projektowaniu pozwala nam na realizację nietypowych i oryginalnych pomysłów w aranżacji wnętrza kuchni. Zawsze z chęcią pomagamy i doradzamy w wyborze odpowiednich rozwiązań.

Świadczymy kompleksowe usługi:

POMIAR POMIESZCZENIA

Dokonanie właściwych pomiarów to czynność absolutnie niezbędna, aby stworzyć perfekcyjne dla danego pomieszczenia meble kuchenne na zamówienie. Jednak nawet jeśli nie jesteś specjalistą w tej dziedzinie, wystarczy, że dostarczysz nam najistotniejsze wymiary, sprawdzone przy pomocy podstawowych przyrządów, a my wykonamy projekt i wizualizację 3D, a także wycenimy realizację. Najważniejsze jest, aby podać nam wysokość oraz długość każdej ze ścian. Poza tym, potrzebujemy informacji na temat odległości od drzwi i okien. Te ostatnie powinny również zostać dokładnie zmierzone, abyśmy znali szerokość okien i wiedzieli, jak wysoko nad podłogą zostały umieszczone. Na rysunku trzeba też zawrzeć rozmieszczenie grzejników, rur, itp. oraz wyraźnie zaznaczyć lokalizację zlewu i piekarnika.

PROJEKT

W swojej pracy stosujemy zarówno klasyczne, jak i bardziej innowacyjne rozwiązania. Nasze meble kuchenne pod zabudowę z Legnicy powstają według indywidualnych wskazówek danego klienta, aby spełniały jego oczekiwania w każdym aspekcie. Dokonujemy wnikliwych konsultacji jeszcze przed podjęciem prac, co pozwala w razie potrzeby nanieść poprawki według Państwa sugestii. W momencie, gdy projekt zostaje w pełni zaaprobowany przez klienta, nasi specjaliści zaczynają tworzyć zamówione meble.

WYKONANIE MEBLI

Od początku swojej działalności, zajmujemy się produkcją mebli kuchennych na wymiar. Nasz zespół tworzą jedynie wysoko wykwalifikowani profesjonaliści, którzy są zawsze na bieżąco z obowiązującymi w stolarce meblowej trendami. Co więcej, nieustannie doskonalą oni swoje umiejętności, aby nawet najbardziej wymagający klient nie był zawiedziony efektem końcowym ich prac. Tworzenie jedynych w swoim rodzaju mebli kuchennych to skomplikowany proces, który zaczyna się od uzyskania pomiarów pomieszczenia, następnie przechodzi do etapu konsultacji z klientem, a kończy się wykonaniem projektu i jego realizacją. Niekwestionowaną zaletą naszej oferty jest dowolność wyboru stosowanego materiału oraz różnego typu dodatków.

MONTAŻ

Gdy projekt zostaje przez klienta zaakceptowany w pełni, następuje najważniejszy etap naszych prac, czyli montaż wymarzonej kuchni. W ustalonym wcześniej dniu, należy przygotować puste i zabezpieczone pomieszczenie, a następnie udostępnić je naszemu zespołowi fachowców. Ponadto, warto odpowiednio przygotować i oczyścić drogę, którą będzie przemieszczała się ekipa montażowa wraz z meblami. Pracujemy według ściśle określonych, sprawdzonych zasad, co daje nam pewność, że cała procedura odbędzie się w 100% poprawnie.

ZACHĘCAMY DO KONTAKTU. ODPOWIEMY NA WSZYSTKIE PAŃSTWA PYTANIA

MASTER KUCHNIE
ul. LIBANA 5
59-220 LEGNICA


TEL : 882 990 785
INFO@MASTERKUCHNIE.COM.PL